Kodėl neverta investuoti į pigų keltuvą

   12/22/2019 11:42:06     Keltuvai    0 Comments
Kodėl neverta investuoti į pigų keltuvą

Tarkime, kad norite išleisti apie iki 1000,- Eur dviejų kolonų keltuvui. Absoliuti suma - jūs turite tik 1000 Eur ir ne daugiau. Jus domina standartinis keltuvas su pervažiuojamu dangteliu. Ką galite pasirinkti?

Galimi du atvejai:

Naujas hidraulinis autokeltuvas su “mechaniniu” valdymu
Naudotas autokeltuvas

Esant tokiai situacijai, pirmasis pasirinkimas bus geresnis negu pastarasis. Ne tik todėl, kad pasirinkdami visiškai naują įrenginį, jūs turite garantiją ir gamintojo apsaugą. Be to, nauji įrenginiai yra tiesiog nauji - ir tai yra svarbiausias jų pranašumas. Nereikia rūpintis dėl gedimų nutikusių pasekoje netinkamo aptarnavimo ar netinkamos priežiūros - kaip dažnai būna naudotų prietaisų atveju.

Ir net jei pasirinksite naudotą pigesnį, dviejų kolonų keltuvą, kuris teoriškai veikia tinkamai, gali paaiškėti, kad viduje yra kokių nors pažeidimų. Keltuvas visuomet yra perkamas tam, kad jis veiktų ir uždirbtų pinigus, tiesa? Nėra vietos ar laiko jokiam gedimui. Jūs greičiausiai greičiausiai nenorėsite keltuvo, kuris nepradės tinkamai veikti ir jį teks suremontuoti už papildomus kaštus, tiesa?

Renkantis tarp naudoto ir naujo keltuvo, visuomet geriau pasirinkti net ir patį paprasčiausią, bet naują įrenginį. Jūsų ir klientų turto saugumas, bei nemokama gamintojo garantija - pagrindiniai faktoriai sėkmingam verslui!

Mechaninis ar pusiau automatinis dviejų kolonų keltuvas bus puikus sprendimas net ir kaip papildoma įranga. Pavyzdžiui - jūs jau turite keltuvą, tačiau - klientų vis daugiau, todėl jis dažnai būna užimtas. O jei turėtumėte kitą poziciją, dirbtuvėje galėtumėte tvarkyti du automobilius. Vienas jų išardytas ir kol užsakytos dalys atvyks - galite remontuoti kitą kliento automobilį. O tokioje situacijoje pravers mechaninis ar pusiau automatinis keltuvas - jis yra daug pigesnis nei „automatinis“, todėl jums nereikės permokėti. Už sutaupytus pinigus galėsite įsigyti kitą Jums reikalingą įrangą ar įrankius.

Dalintis Šituo Įrašu :

Komentarai

Log in or register to post comments